Попередня зйомка і дозйомка

Jan 03 2017

Попередня зйомка і дозйомка

Передвесільна або післявесільна зйомка – це ще одна можливість зробити гарні кадри для весільного фільму чи кліпу. Її можна провести в якомусь цікавому місці: у горах, на морі чи за кордоном. Це може бути романтична прогулянка, подорож чи вечеря молодої пари. Але чи варто її проводити? Якщо так, то чому? Розглянемо всі нюанси такої зйомки.
На весіллі пара дуже переживає і заклопотана тим, щоб втілити все заплановане на цей день і тому дуже часто не можуть ані розслабитися, ані знайти час для зйомки. Інколи на це може впливати погода, брак часу або інші речі. Саме тому є можливість наздогнати ці прогалини в інший день. А тепер перейдемо до детального аналізу плюсів та мінусів такої зйомки.
Плюси:
1. Пара не витрачає часу в день весілля на відеозйомку, тим самим не завантажує себе та не заставляє чекати гостей в ресторані.
2. Менший ризик пошкодити чи забруднити весільне вбрання.
3. Завдяки передвесільній або післявесільній зйомці можна вибрати день з хорошою погодою. Окрім того пара може відвідати мальовничі місця і зробити незабутні кадри.
4. Молодій парі в інший день простіше працювати перед об’єктивами відеокамер, що дає відеографу можливість правдиво передати усю щирість стосунків.
Мінуси:
1. На передвесільну чи післявесільну зйомку потрібен час, який знайти не так просто, коли в тебе є робота, навчання чи інші справи.
2. Потрібно шукати гарне вбрання для зйомки, на що не всі мають час.
3. Звичайно, без додаткових клопотів та витрат не обійтися: зачіска, макіяж, одяг, пошук локації для зйомки, послуги декоратора, транспорт тощо.

0 Коментарів
Поділитись
Немає коментарів

Залишити відгук